تاثیر کلاژن بر پوست و مو و ناخن و استخوان

تاثیر کلاژن بر پوست و مو و ناخن و استخوان
 • تاثیر کلاژن بر پوست و مو و ناخن و استخوان،کلاژن یک پروتئین سفت، نامحلول و الیافی در بدن ما است که یک سوم پروتئین در بدن انسان را تشکیل می دهد.

   

  این پروتئین یکی از اجزای اصلی بافت همبند می باشد که تاندون ها ، رباط ها ، پوست و عضلات را تشکیل می دهد. این بافت همبند موجب انسجام ، قدرت و خاصیت ارتجاعی بدن می گردد.

   

  الیاف کلاژن از ساختارهای موجود در بدن پشتیبانی می نماید. در اکثر کلاژن ها، مولکول ها در کنار هم قرار گرفته و فیبریل های باریک و بلند تشکیل می دهند. بعضی از انواع فیبریل های کلاژن ، گرم به گرم، از فولاد قوی ترند.

   

  پودر آشامیدنی کلاژن الن بیوتی 30 عددی

   

  همچنین کلاژن در ماتریکس خارجی سلولی یافت می شود که به سلول ها کمک می کند ساختار خود را حفظ کنند. کلاژن با بازسازی سلولهای مورد نیاز برای حفظ یکپارچگی بافت همبند، مزایای چند بعدی برای سلامت پوست ، استخوان و مفاصل فراهم می کند.

   

  سی درصد پروتئین بدن را می توان در پوست، استخوان ها، غضروف ها و تاندون ها پیدا کرد. هنگامی که ما پیرتر می شویم، تولید کلاژن ما کند می شود. بدین خاطر بر رطوب رسانی، لطافت و خاصیت ارتجاعی پوست تاثیر می گذارد. علاوه بر پوست بافت های پیوندی ما نیز شروع به زوال و ضعیف شدن می کنند که منجر به بیماری های مختلف می شود.

  در نتیجه کلاژن یک ماده حیاتی برای حفظ سلامتی و جوانی ما می باشد. در سال های اخیر ، مکمل های کلاژن محبوب شده اند. اکثر آنها هیدرولیز می شوند ، به این معنی که کلاژن شکسته است و جذب آن را برای شما آسان می کند. از بهترین مکمل های حاوی کلاژن می توان به پودر کلاژینو اشاره کرد.

  موارد استفاده پودر آشامیدنی کلاژن الن بیوتی

  • کمک به کاهش چروک پوستی
  • تنظیم نسبت کلاژن به الاستین در پوست
  • وزن مولکولی پایین و جذب بالا
  • محلول در آب با طعم مناسب
  • بدون دست‌کاری ژنتیکی
  • فاقد نمک و گلوتن

   

   

  پودر آشامیدنی کلاژن الن بیوتی، حاوی کلاژن و الاستین فرآوری شده و بدون هرگونه افزودنی، با منبع دریایی می‌باشد. میزان 2 گرم از این پودر، می‌تواند تا 10 گرم انواع مکمل‌های مشابه کلاژن بدن را تامین کند.

   

  تاثیر کلاژن بر پوست و مو و ناخن و استخوان آشنا شدید و ما هم به شما پودر آشامیدنی کلاژن الن بیوتی 30 عددی پیشنهاد می کنیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  nafis
  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *